Prodej ovoce a zeleniny

2

Do domácností, restaurací, jídelen, školek, nemocnic a dalších gastroprovozů v celém Královéhradeckém kraji – tam všude ZENA-PALIVA zaváží ovoce a zeleninu ze svých skladů v Hořicích. Víte ale, že jsme s prodejem zemědělských produktů začali už v roce 1992? A o pět let později jsme zajišťovali přímý dovoz citrusů ze Španělska, který zahrnoval 5 % ze spotřeby celé České republiky?

Díky mnohaleté tradici a bohatým zkušenostem tak vybíráme ovoce a zeleninu od ověřených dodavatelů, a to jak regionálních, tak zahraničních. Pečlivě kontrolujeme každou dodávku, abychom vám mohli nabídnout plodiny té nejvyšší jakosti.

Velkoobchod ovoce a zelenina

Během sezóny spolupracujeme s místními zemědělci a ovocnáři, kteří mají v našem regionu mnohaletou tradici a jejich plodiny v naší nabídce pevné místo. Dále spolupracujeme s tuzemskými i zahraničními pěstiteli, od kterých odebíráme exotické ovoce a další produkty.

Proto máme ve velkoobchodě ZENA-PALIVA vždy ovoce a zeleninu nejvyšší jakosti. Zboží pravidelně naši závozníci rozvážejí po okolí a zásobují tak restaurační zařízení, vývařovny a další podniky, kde si při přípravě pokrmů zakládají na čerstvých a kvalitních surovinách.

Maloobchodní prodej Hořice

Abychom dopřáli kvalitu i běžným spotřebitelům, otevřeli jsme pro vás v Hořicích maloobchodní prodejnu. V případě zájmu o podrobnější informace či objednávku zboží nás neváhejte kontaktovat.

Proč si vybrat nás?

  • Prodej přímo ze skladu
  • Specializované prostory pro uskladnění
  • Šetrná manipulace a rychlá dodávka
  • Příjemná spolupráce a dobré ceny
  • Vysoká kvalita a pečlivá kontrola zboží
  • Rozvoz po Královéhradeckém kraji
  • Kompletní sortiment včetně balení
  • Maloobchodní prodejna v areálu v Hořicích

V areálu máme specializované prostory, které vytvářejí ideální podmínky pro skladování podle nároků jednotlivých plodin.

Při uskladňování nepoužíváme žádné posuvné pásy a veškeré plodiny probíráme ručně, aby nedošlo k poškození slupky, znehodnocení a snížení kvality.

Jen tak vám můžeme zajistit vždy čerstvé ovoce a krásnou zeleninu.

 
blind map Hořice

Hořice ovoce a zelenina

 
Po - Pá 7:00 - 15:30
So 7:00 - 11:00
Ne zavřeno
 
tel: +420 493 623 156
fax: +420 493 624 453
mob: +420 606 648 758