Akce a soutěže

Historicky patří k jaru příznivější ceny uhlí a ostatních pevných paliv, proč si nákupy neokořenit možností vyhrát hodnotné ceny nebo slevy na další objednávky.

Abyste se zapojili do soutěže o uhlí, stačí na některé naší pobočce provést jednorázový nákup v celkové hodnotě minimálně 7000Kč.

Topme uhlím

10.10.2016

Kotel s účinným spalováním, kvalitní české uhlí a pravidelné revize jsou základem pro ekologické a levné vytápění. Až do konce roku 2016 je vyhlášen věrnostní program a také soutěž.

Abyste se zapojili do soutěže o uhlí, stačí na některé naší pobočce provést jednorázový nákup minimálně 3 tun uhlí. 

Více informací a podmínky soutěže jsme pro vás nachystali v článku.

Pokud máte starý kotel a plánujete jeho výměnu, neměla by vám tato informace utéci.

Od roku 2014 je zakázaný prodej kotlů 1. a 2. emisní třídy a v roce 2022 bude zakázáno i tyto kotle používat. V roce 2018 se zakáže dále prodej kotlů 3. emisní třídy.

Severočeské doly ve spojitosti s touto změnou nabízejí při splnění podmínek a vy tak můžete získat zpět až 6 000 Kč!

Oblíbenou Kotlíkovou dotaci můžete využít až do roku 2020! A kromě ní můžete získat dotaci i na uhlí. Víme, kdo vám odborně pomůže s vyřízením všech dokumentů a vy tak můžete získat finanční podporu bez starostí! 

Víme, kam se obrátit

Pokud chcete využít kotlíkové dotace a zároveň upřímně nenávidíte úřady a čtení dlouhatánský návodů můžete svoje otázky směřovat přímo na Ziskejdotaci.cz

1
Kategorie